Klauzula CV po angielsku


O ile najważniejszym elementem elementem Twojego CV jest cenne doświadczenie, w obecnych czasach równie ważna jest aktualna zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Bez niej nawet najlepszy życiorys może wylądować w śmietniku. Aby udowodnić Ci proces aplikacji, przygotowaliśmy dla Ciebie aktualne wzory klauzuli po polsku i angielsku. Poniżej zobaczysz jak poważne konsekwencje rodzi brak umieszczenia zgody oraz dowiesz się jak wygląda aktualna w wersji podstawowej i rozszerzonej. Jeśli jesteś w trakcie pisania swojego życiorysu, zobacz jak poprawnie napisać CV po angielsku.

1

Klauzula CV po angielsku - dlaczego to takie ważne?

Klauzula RODO w życiorysie jest niezbędna. Brak naszej wyraźnej zgody nie tylko zaowocowałby brakiem kontaktu od rekrutera, ale także i wysoką karą finansową dla firmy, która skontaktowałaby się z nami w przypadku braku zgody na przetwarzanie danych.

Kodeks pracy wyraźnie wskazuje jakie dane dotyczące kandydata może przetwarzać przyszły lub chociaż potencjalny pracodawca. Należą do nich:

• imię i nazwisko,

• data urodzenia,

• adres do korespondencji,

• wykształcenie,

• historia zatrudnienia.

2

Nieaktualna klauzula CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz selekcji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.

3

Aktualna klauzula CV po angielsku

Klauzula CV:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Klauzula CV po angielsku:

„I agree to the processing of personal data provided in this document for realising the recruitment process pursuant to the Personal Data Protection Act of 10 May 2018 (Journal of Laws 2018, item 1000) and in agreement with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)”.

4

Dodatkowa klauzula CV po angielsku

Jeśli chcesz zostawić rekruterom możliwość kontaktu w przypadku innych rekrutacji, wystarczy dodać poniższe zgody.

Klauzula CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Klauzula do cv po angielsku:

„I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes.”

Masz do napisania list motywacyjny? Kliknij w notatkę jak napisać list motywacyjny po angielsku. Myślisz już o rozmowie o pracę? Zobacz jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Jeśli uważasz, że artykuł może się przydać Twoim znajomym, podziel się nim na